Obiekty sportowe

Strzyżów dysponuje szerokim wachlarzem różnorodnych obiektów sportowych umożliwiających spędzanie wolnego czasu w aktywny i zdrowy sposób. Wśród bogatej oferty znajdziemy:

Kryta pływalnia „Otylia”

pływalnia Strzyżów
– obiekt sportowy, który posiada dwa baseny z torami do pływania. Atrakcją dla wszystkich jest „dzika rzeka” z silnym prądem wodnym, gejzerami podwodnymi, jacuzzi oraz zjeżdżalnią o długości 60 m, aqua aerobikiem, łaźnią parową, sauną, kąpielą perełkową, inhalatorium solankowym, masażem oraz siłownią.

Stadiony oraz boiska piłkarskie

boisko piłkarskie Strzyżów
-na terenie Strzyżowa zlokalizowany jest pełnowymiarowy stadion sportowy o nawierzchni trawiastej, oświetlone boisko wielofunkcyjne o nawierzchni ze sztucznej trawy oraz kompleks boisk Orlik o sztucznej nawierzchni.

Korty tenisowe

korty tenisowe
obiekt sportowy należący do Regionalnego Integracyjnego Parku Sportu składa się z trzech kortów tenisowych ze sztuczną nawierzchnią akrylową. Na miejscu pracuję wypożyczalnia sprzętu tenisowego. Korzystanie z kortów jest darmowe.

Hale Sportowe

hala sportowa
obiekty zlokalizowane przy zespołach szkół, z przeznaczeniem do uprawiania dyscyplin takich jak koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, piłka nożna. Istnieje odpłatna możliwość czasowego ich wynajęcia.

Skate park

skatepark strzyżów
Park jest przystosowany do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach i rowerach BMX. wyposażony m.in. w pochylnię Bank 98, Quarter Pipe i Fun Box a także Olly Box oraz Fun Ramp.